fbpx
krem z filtrem spf 50

DLA KOGO SĄ NASZE PRODUKTY?

krem z filtrem spf 50 surf, wind surfing, kite surfing
krem z filtrem spf 50
krem z filtrem spf 50 dla dzieci
krem z filtrem spf 50 na lato i zimę

JEŚLI ZALEŻY CI NA:

krem z filtrem spf 50
krem z filtrem spf 50 w sztyfcie
krem z filtrem spf 50
krem z filtrem spf 50

Shaka to naturalne, ochronne kremy z filtrem SPF50 w sztyfcie. Sprawdź nasz najpopularniejszy filtr mineralny Shaka Sun i zapewnij sobie i swoim bliskim skuteczną ochronę na słońcu. Jeśli w którymkolwiek momencie nasz produkt Cię zawiedzie, to zwrócimy Ci pieniądze.

Naszych produktów używamy sami, dlatego jesteśmy pewni, że są w 100% bezpieczne i skuteczne. Dajemy Ci na to naszą gwarancję!

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zapytaj nas o skuteczne filtry

przeciwsłoneczne SPF 50

SHAKA wysokowydajne formuły zapewniają wodoodporną ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB o szerokim spektrum i wysokim filtrze ochronnym SPF 50.

Tak! Specjalnie dobrane składniki powodują, że produkt przyjemnie „sunie” po skórze nie powodując otarć, wszystkie składniki są tak dobrane, aby poza ochroną przeciwsłoneczną dać Ci przyjemność w stosowaniu oraz maksymalne nawilżenie w słoneczne dni.

Produkty Shaka Sun są mega wydajne poza pojemnością 14,2 g oraz samej formulacji, która jest tak skoncentrowana aby wystarczyła na jak najdłużej.

Produkty najlepiej przechowywać nie bezpośrednio na słońcu, ale Shaka Sun lubi ciepło i jej słońce nie przeszkadza.

Jest to produkt dla każdego, kto chce cieszyć się zdrowiem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć bezpieczne, skuteczne produkty, które będą zabawne i dostępne dla wszystkich.

Produkty Shaka Sun najlepiej używać na „wystające” części ciała jak nos, kości policzkowe, uczy, czoło, barki, ramiona – dodając kolor, będzie mnóstwo zabawy! Zabierz Shaka Sun na wakacje gdziekolwiek będziesz!

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
pl_PLPolish